Вт — Нд:08:00 — 15:00 (пн - вихідний)

вул. Калинівська 13-б. ТЦ «Добробут»

Каталог товарів
Каталог

Про нас

Компанія Install Pro працює на ринку опалення, водопостачання та водовідведення з 2006 року. За цей час зарекомендувала себе як надійний постачальник якісного обладнання від провідних європейських виробників та партнер, з яким працювати зручно та надійно. Тому нам довіряють як професійні інсталятори так і оптові клієнти. Обираючи нашу компанію ви можете бути впевнені, що зробили вірний вибір.

Крім продажу сантехнічного та опалювального обладнання, інтернет-магазин Install Pro пропонує також безліч інших супутніх послуг. Наприклад, якщо ви не впевнені у виборі потрібної позиції, наші консультанти із задоволенням Вам допоможуть, детально розкажуть характеристики товару, грамотно підберуть обладнання, відповідне заявленим вимогам.

Часто для установки тих чи інших приладів, наприклад, опалювального котла, потрібна спеціальна проектна документація. У цьому питанні команда InstallPro теж сприяє - все буде виконано оперативно і відповідно до норм, встановлених контролюючими органами.

Доставка придбаних товарів здійснюється по всій території України. Ми співпрацюємо з найбільшим перевізником - компанією «Нова пошта», що забезпечує швидке транспортування вантажів.

Різноманіття асортименту

У нас можна підібрати будь-які види сантехнічного обладнання та трубопровідної арматури, системи водоочищення, насосне обладнання, опалювальні прилади і котельні установки, внутрішні і вуличні інженерні системи та багато іншого. Тому ви гарантовано зможете знайти товар, який вас цікавить.

Бренди

На сайті представлена продукція понад 50 світових брендів. Понад 150 тисяч товарів. З багатьма постачальниками і виробниками ми маємо прямі контракти та договори на реалізацію обладнання.

Вигідна цінова політика

Купувати обладнання на нашому сайті не тільки зручно, але ще і надзвичайно вигідно. Ми намагаємося дотримуватися максимально демократичної цінової політики, наш прайс доступний великому колу покупців. Крім того у нас постійно діють акції та спец. пропозиції на певні товари.